ניו מדיה דיסטריביושן

קידום אתרים

כל בעל עסק יודע היום, שיכולת קיומו העסקית, ונתח גדול מן הפרסום והמוניטין לו הוא זוכה, מונח על כפות המאזניים של החיפוש במנועי החיפוש הווירטואליים. על מנת להיות בראש תוצאות החיפוש של גוגל, יאהו, ובינג, שלושת הגדולים במנועי החיפוש, אתרכם צריך להיות לא רק יפה לעין אלא גם בנוי בצורה שתאפשר את קידום האתר ביתר קלות. מנועי חיפוש מדרגים את אתרכם על פי כמה וכמה פרמטרים, ורק אתר הבנוי כהלכה ועל פי כללי קידום האתרים יוכל להצליח להגיע לראש הרשימה במנועי החיפוש השונים. קידום אתרים, מתבצע בתוך האתר (קוד ותוכן) ומחוץ לאתר, באמצעות קישורים, מאמרים חיצוניים ועוד...

קידום איכותי

בניית אתרים שלא עפ"י כללי קידום אתרים, יגרום לעלויות נוספות כדי לאפשר את קידום האתר. אנו ב NMD מציעים לכם אתר בעיצוב מודרני אך חשוב לא פחות - בנוי לפי כללי קידום אתרים. בנוסף מוצעות אפשרויות נוספות לקידום (שאינן אינהרנטיות לבניית האתר), כדי להזניק את אתרכם לראש הרשימה בתוצאות החיפוש. הניסיון המקצועי מלמד שחייב להיות קשר הדוק בין החברה שבונה את האתר לבין החברה המקדמת אותו. ברוב המקרים, כאשר שתי חברות מטפלות באתר אחד, הלקוח עלול להיפגע הן מאי עמידה בלוחות הזמנים (ובחוסר תיאום בין שתי החברות) והן מבחינה כלכלית (העלות הגבוהה הכרוכה בהעסקת שתי חברות). מומלץ לכל בעל עסק, שטרם הקמת אתר או בזמן הקמתו ייוועץ במקדם אתרים מוסמך. בניית אתר בידי חברה אחת, ולאחר מכן, פנייה לחברה אחרת לצורך קידום, עלולה להביא למצב, בו יידרשו שינויים רבים ותכנות של האתר מחדש (ושוב, עלויות נוספות). אנו ב NMD מציעים לך One stop shop, דהיינו כל השירותים במקום אחד.

לתשומת לבכם : קידום אתר שנעשה בידיים חובבניות יכול לפגוע ולדחוק את אתרכם לדירוג נמוך יותר! אנו ב NMD מתחייבים לשירות איכותי מקצועי ומוסמך. נשמח לראותכם בין לקוחותינו.