ניו מדיה דיסטריביושן

פיתוח תוכנה

לניהול ממוקד בכל ארגון תוכנה היא שם כללי לכלי עזר חשוב מאוד בימינו. רבים הם אלו שרוכשים תוכנות שונות על מנת לעשות בהן שימוש בתחומי המסחר, הגרפיקה, התעשייה ועוד. היתרון של חברת ניו מדיה דיסטריביושן הוא בהצגת אפשרות מתקדמת מאוד של פיתוח תוכנה בצורה ייעודית ובהתאם לכל צורך עבור כל סוג של לקוח.
הדבר מביא לכך שמעבר לחיסכון המשמעותי של רכישת תוכנה שאינה מתאימה בצורה מושלמת לצרכי הארגון יש גם אפשרות לזכות בליווי אישי משלב התכנון ועד ליצירת ממשק נוח ויעיל. אנו רואים את צרכי הלקוח שלנו בצורה מדויקת בזכות הניסיון הרב שיש לנו בעבודות של פיתוח תוכנה ולכן התוצאה הסופית הינה משתלמת עבור כל ארגון.

מערכות שמותאמות אישית לצרכים שלכם

באופן טבעי לקוחותינו הרבים מציגים צרכים מגוונים מאוד. חברת ניו מדיה דיסטריביושן (NMD) מפתחת תוכנות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות עבור אלו שזקוקים לפתרונות חדשניים בנושאים כמו קנייה, מכירה, מלאי, רכש, ניהול לקוחות, ניהול ספקים, הצעות מחיר, הפקת דו"חות בכל חתך, הפקת חשבוניות וקבלות, ועוד פעולות חשובות אחרות. עבורנו פיתוח תוכנה היא משימה שלה אנו מקצים את העובדים המקצועיים ביותר על מנת שלאחר סיום הפיתוח יוכל המשתמש לעשות בה שימוש נרחב, ממוקד, נוח ומהיר ביותר. בהתאם לעדכונים האחרונים בתחום התוכנה ותוך התייחסות מלאה לדקויות הקטנות ביותר בכל שלבי הפיתוח אנו יוצרים תוכנות איכותיות שהזמן מעיד עד כמה הן מועילות.

מיצוי מלא ויכולות עתידיות טובות עוד יותר

על מנת להציג איכות אמיתית בתוכנות FTP להעברת קבצים, בתוכנות CRM לניהול לקוחות ובכל תוכנה שנפתח עבורכם בצורה אישית, אנו משקיעים את כל הידע והניסיון של עובדים ומנהלים גם יחד. זאת מתוך הבנה שיתרונות התוכנה צריכות להדגיש את הכוח שמקבל המשתמש בה לא רק נכון לעכשיו אלא גם בעתיד. כשם שאף ארגון לא מעוניין לדרוך במקום הרי שגם אנו בחברת ניו מדיה דיסטריביושן (NMD) מבינים שכל פיתוח תוכנה חייב להיעשות עם הפנים קדימה. כך אנו מבטיחים את האפשרות לעדכן כל תוכנה ולהמשיך לחזק את ההתאמות שלה עבור כל סוג של משתמש. הדבר מבטיח תמיכה לכל ארגון גם כשתנאי השוק משתנים וכשהמתחרים מבצעים מהלכים משלהם.